A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja miałem zamiar pisać do UM o uruchomienie linii autobusowej na pionierskiej bo do kościółka daleko.
Kiedy droga przez bażantarnie?
W każdym innym Państwie, ten budynek byłby perełką, przy której każdy Turysta chciałby sobie zrobić zdjęcie. Szkoda, że nasi Włodarze i elbląski Biznes, nie widzą potencjału i nie chcą zrobić czegoś pro bono odrestaurowując ten budynek :(
@Mieszkaniec bramy - Nie Zarząd Druk odpowiada za uszkodzenia tylko kierowcy. A pieniądze na naprawę elewacji wtedy z OC ciągnąć. I tu zrodzi się pytanie o ustalenie kiedy i jaki samochód dokonał zniszczenia. Odpowiedź- monitoring.
@Mieszkaniec bramy - to sie wyprowadź - stać cie na to
W całym mieście ograniczyć do 3,5 tony
@Godz - Zakaz wjazdu samochodów ciężarowych i basta, a ty człowieku co proponujesz wyprowadzkę zastanów się obyś ty nie musiał się wyprowadzić
@Taki plan - jeśli już to Zarząd Druku - ale druku czego?