UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym z Pionierskiej mało że mają same jednokierunkowe wzdłuż parku ? Poza tym policje zapraszać jak oni nigdy sami z siebie nic dobrego nie uczynili w zmianie organizacji ruchu. Musiały być albo naciski albo protestować mieszkańcy żeby cokolwiek zajarzyli.


Anuluj