UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tym z Pionierskiej mało że mają same jednokierunkowe wzdłuż parku ? Poza tym policje zapraszać jak oni nigdy sami z siebie nic dobrego nie uczynili w zmianie organizacji ruchu. Musiały być albo naciski albo protestować mieszkańcy żeby cokolwiek zajarzyli.