Wybrany wątek opinii

Prezydencki pomysł jest złym, bardzo złym pomysłem... Ograniczyć ruch pow.3,5 t do min. w mieście.
(2024.11.15)
I dobrze, autobusów by nie było.
(2024.11.15)
ograniczyć do min. a nie zlikwidować, widzisz różnicę ?? Wszystkie nie potrzebne przejazdy powyżej 3,5 t won z miasta.
(2024.11.15)
Powrót do komentarzy