Wybrany wątek opinii
Prezydencki pomysł jest złym, bardzo złym pomysłem... Ograniczyć ruch pow.3,5 t do min. w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
21
11
I dobrze, autobusów by nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
ograniczyć do min. a nie zlikwidować, widzisz różnicę ?? Wszystkie nie potrzebne przejazdy powyżej 3,5 t won z miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2