Wybrany wątek opinii
To jest śmiech. 😁 Zawsze na przekór. Ci żeby ograniczyć ruch ciężarówek, a tamci żeby zwęzić. Nigdy jednogłośnie. Taniej, szybciej było by wstawić dwa znaki o wysokości tonażu, ale po co jak można zawęzić przejazd i tworzyć dodatkowe utrudnienia w ruchu na tak dość ruchliwej trasie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Absulutnie durny pomysł z tym zwężaniem - to co jak będzie zwężenie to zagrożenie minie, ? zawsze będzie I nie wiem po jakiego groma mają pchać się ciężaròwki jak potrzebny jest spokój szczególnie, że zafundowano nam Park po liftingu, który ma służyć podobno do wypoczynku, czy prezydent wie, że on tam jest?
Do moderacji
Odpowiedz
11
0