84
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To chyba dobrze że Rada Miejska daje dobry przykład. To ich zaangazowanie jest motorem napędowym dla mieszkańców. Większość radnych którzy złożyli projekty byli aktywni w tym zakresie przed wyborami! Nie ograniczajmy ludzi! Mają przestać działać - bo co bo są Radnymi? - teraz działają na 200% jako Radni i Mieszkańcy!
beatle (2024.09.25)
Przestałem już na to głosować od kiedy radni PO ze swoim pomysłem wygrali mini tężnię za ogromne pieniądze. Niech sobie sami wnioskują i głosują na swoje pomysły w swoim własnym gronie.
(2024.09.25)

info

12  
  3
Elbląska Orkiestra Kameralna nie jest stricte częścią urzędu i sami sobie nie są wstanie czegoś takiego zaopiniować. Dlaczego mają nie starać się o dofinansowania swojego wydarzenia, zwłaszcza, że nie otrzymują na to ani złotówki. Dlaczego krytykowana jest więc próba poszukiwania pieniędzy? To wydarzenie ani razu nie otrzymało dofinansowania z BO, więc widocznie mieszkańcy uznali, że inne projekty są ciekawsze. I bardzo dobrze - głos mieszkańców jest najważniejszy. Dlaczego nie krytykuje Pan złożenia wniosku na „Święto Muzyki”? Ten projekt też został złożony przez urzędnika - aczkolwiek absolutnie nie widzę w tym nic złego - to świetne wydarzenie i zasługuje na dofinansowanie. Ale bądźmy sprawiedliwi…
Melomanka (2024.09.25)

info

7  
  8
Każdy mieszkaniec i każda mieszkanka, którym to zależy na swoim mieście będzie a nawet musi zadbać o przyszłość i miasta naszego miasta a przede wszystkim nas. Bo to my tworzymy i jesteśmy wdzięczni że tu mieszkamy, bo Elbląg to my.
Jay-Zi (2024.09.25)

info

1  
  1
nie jest aż takim problemem ze głosują urzędnicy bo w końcu stanowią również społeczność lokalną, problem w tym, że opiniują ich wnioski ich koledzy z departamentu w którym pracują, a to już pomijając etykę po prostu naruszenie i rzecz budząca i kontrowersje i zasadność oraz przejrzystość! ktoś raczej to ominął lub zaniedbał albo zwyczajnie nie myślał
(2024.09.25)

info

10  
  2
Dobry wieczór nie mogę się do końca zgodzić z komentarzami oraz całym artykułem …. Dzięki temu że znam panią Jolę Pękała mam do niej zaufanie bo z nie jednym budżetem zrealizowała inwestycje w naszej okolicy nie będąc jeszcze radną wobec tego idą z nią w ciemno. Wiem ile to kosztuje determinacji ile spotkań z mieszkańcami dyskusji, wyborów, cieszę się że dziś mamy taką radną która w 100%reprezentuje nas mieszkańców bo chyba taka jest rola radnych ? Czyż nie ? Lepiej nie tracić energii na wytykanie niedoskonałości a wziąć się do pracy i spróbować samemu podziałać na rzecz mieszkańców i później zabierać głos w danym temacie.
Mieszkanka Elblążkowa (2024.09.25)

info

5  
  9
Wstyd -to powinien być w tych mieszkańcach, którzy tylko mają czas wypisywać nie fajne komentarze, a nie zrobili nic na rzecz mieszkańców. Nie wystarczy napisać projektu jeszcze trzeba zadbać o to aby glosami ten projekt przeszedł w głosowaniu. Nie bierze się to z leżenia i czekania na cud a z ciężkiej pracy, chodzenia od mieszkańcow do mieszkańców.
Mieszkanka Elblążkowa (2024.09.25)
@Mieszkanka Elblążkowa - Dokładnie tak! Najlepiej krytykować… przykre…
Melomanka (2024.09.25)
@Standardy pis - Ludzie nie składacie wniosków, nie bierzecie udziału w głosowaniach ani w wyborach, aktywni jesteście tylko w komentarzach. Przelejcie tą moc negatywnej energii w cos pozytywnego to będzie z pożytkiem dla społeczeństwa i miasta, a więc i dla Was. A najbardziej to dziwią mnie ludzie, którzy mają negatywne zdanie o działalności urzędników, choć sami nie zrobili dla miasta nic co by zasługiwało na szczególną uwagę i podziw. Dziwię się że administrator nie usuwa hejterskich komentarzy. Mam w rodzinie ludzi pracujących w budżetówce i nikt z nich żadnym pociotkiem nie był. Dziwne to społeczeństwo, co by nasr.... na głowę ludziom, którzy im służą pracując w urzędach czy służbach mundurowych.
(2024.09.25)
Chciałam zauważyć, że pod wnioskiem trzeba zebrać podpisy z poparciem projektu. Więc nie rozumiem, dlaczego taki przekaz, że urzędnicy i radni poprzepychali swoje wnioski. Ktoś przecież poparł te inicjatywy.
(2024.09.25)