UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Standardy pis - Ludzie nie składacie wniosków, nie bierzecie udziału w głosowaniach ani w wyborach, aktywni jesteście tylko w komentarzach. Przelejcie tą moc negatywnej energii w cos pozytywnego to będzie z pożytkiem dla społeczeństwa i miasta, a więc i dla Was. A najbardziej to dziwią mnie ludzie, którzy mają negatywne zdanie o działalności urzędników, choć sami nie zrobili dla miasta nic co by zasługiwało na szczególną uwagę i podziw. Dziwię się że administrator nie usuwa hejterskich komentarzy. Mam w rodzinie ludzi pracujących w budżetówce i nikt z nich żadnym pociotkiem nie był. Dziwne to społeczeństwo, co by nasr.... na głowę ludziom, którzy im służą pracując w urzędach czy służbach mundurowych.