UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy mieszkaniec i każda mieszkanka, którym to zależy na swoim mieście będzie a nawet musi zadbać o przyszłość i miasta naszego miasta a przede wszystkim nas. Bo to my tworzymy i jesteśmy wdzięczni że tu mieszkamy, bo Elbląg to my.

Jay-Zi

Anuluj