UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie jest aż takim problemem ze głosują urzędnicy bo w końcu stanowią również społeczność lokalną, problem w tym, że opiniują ich wnioski ich koledzy z departamentu w którym pracują, a to już pomijając etykę po prostu naruszenie i rzecz budząca i kontrowersje i zasadność oraz przejrzystość! ktoś raczej to ominął lub zaniedbał albo zwyczajnie nie myślał