UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba dobrze że Rada Miejska daje dobry przykład. To ich zaangazowanie jest motorem napędowym dla mieszkańców. Większość radnych którzy złożyli projekty byli aktywni w tym zakresie przed wyborami! Nie ograniczajmy ludzi! Mają przestać działać - bo co bo są Radnymi? - teraz działają na 200% jako Radni i Mieszkańcy!
beatle