84
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pensje dla rozdmuchanego aparatu administracyjnego pochłaniaja gro środków, które powinny być przeznaczane na inwestycje. Może i chcieliby coś zrobić ale już nie ma za co. Pies zjada własny ogon
(2024.09.25)

info

17  
  2
Po 1 spada poziom urzędników i standardy ! Po 2 mieszkańcy mieli dość budżetu w którym od lat wygrywały szkoły i tym podobne propozycje, a pomysły zwykłego elblążanina były rzucane do kosza! budżet lata temu jeszcze spełniał swoją rolę, ale po tym artykule okazuje się, ze spadł na dno ! dla um i urzędników to wstyd, może warto zaznajomić z kodeksem etyki urzędnika ? poza tym ktoś to nadzoruje i odpowiada za tą patologię urzędniczą!
projektant (2024.09.25)

info

30  
  2
urzędnicy i radni jak widać maja znikome pojęcie o o etyce zawodu i pozycji radnego, niestety wszystko już dołuje
(2024.09.25)

info

27  
  2
Gdyby tak częściej.... pierwszy raz od niepamietnych czasów zgadzam sie z tym co przeczytałem, a co wyszło spod pióra autora. To jest postawienie sprawy na głowie takie jak delegowanie Owsiaka do likwidacji skutków powodzi. Nie po to wymyślono ideę budzetu obywatelskiego.
(2024.09.25)

info

25  
  1
No i już mamyWinnych tej powodzi! AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ? MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.
donCichot (2024.09.25)

info

8  
  5
Urzędnik pisze 😁
(2024.09.25)
@donCichot - W czasachPRL za klęski urodzaju w rolnictwie winna była stonka ziemniaczana.
echo (2024.09.25)
Jak Pan redaktor sam wspomnial - wybrani Radni zdobyli poparcie mieszkańców poprzez udzielanie się w inicjatywach społecznych takich jak wlasnie BO. Gdyby dziś nie złożyli wniosków pisalibyście że osiągnęli cel dostali się do Rady Miejskiej i już wniosków nie składają... a czym się rozni wniosek radego czy urzednika od wniosku złożonego przez innego mieszkańca, jest poddawany głosowaniu jak każdy inny. To decyzja mieszkańców na co zaglosuja i co zostanie zrealizowane.
Z. (2024.09.25)
a "urzędnik" to nie Elblążanin ? Ważna rzecz została poruszona - nie jesteśmy społeczeństwem obywatelskim i tyle. Wnioski do programu składa grupa osób zainteresowanych, reszty Pan nie zmusisz. A że opiniują to inni urzędnicy... no ale jednak jakieś programy też odpadają no nie ? Wskazówka: Niedawno paru pomysłodawców innych projektów zostało zatrudnionych w urzędzie, rozumiem że od przyszłego roku ich projekty mają nie przechodzić ?; ) Będzie jedno wydarzenie w czerwcu mniej, btw. dwa razy droższe od wspomnianego w artykule.
nieurzednik (2024.09.25)

info

7  
  5
Grucha przesadzasz. Urzędnicy też są elblążanami i mają prawo wnioskować o cokolwiek, co się wydaję im ważne. Potem ogół mieszkańców to oceni w głosowaniu. Na + lub, na minus. Problemem jest mala liczba głosujących przez m. in. takie artykuły.
(2024.09.25)

info

9  
  13