UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy mieszkaniec i każda mieszkanka, którym to zależy na swoim mieście będzie a nawet musi zadbać o przyszłość i miasta naszego miasta a przede wszystkim nas. Bo to my tworzymy i jesteśmy wdzięczni że tu mieszkamy, bo Elbląg to my.

Jay-Zi