Wybrany wątek opinii

No wstyd drodzy państwo!
(2024.09.25)
Wstyd -to powinien być w tych mieszkańcach, którzy tylko mają czas wypisywać nie fajne komentarze, a nie zrobili nic na rzecz mieszkańców. Nie wystarczy napisać projektu jeszcze trzeba zadbać o to aby glosami ten projekt przeszedł w głosowaniu. Nie bierze się to z leżenia i czekania na cud a z ciężkiej pracy, chodzenia od mieszkańcow do mieszkańców.
Mieszkanka Elblążkowa (2024.09.25)
@Mieszkanka Elblążkowa - Dokładnie tak! Najlepiej krytykować… przykre…
Melomanka (2024.09.25)
Powrót do komentarzy