Wybrany wątek opinii
No wstyd drodzy państwo!
Do moderacji
Odpowiedz
58
6
Wstyd -to powinien być w tych mieszkańcach, którzy tylko mają czas wypisywać nie fajne komentarze, a nie zrobili nic na rzecz mieszkańców. Nie wystarczy napisać projektu jeszcze trzeba zadbać o to aby glosami ten projekt przeszedł w głosowaniu. Nie bierze się to z leżenia i czekania na cud a z ciężkiej pracy, chodzenia od mieszkańcow do mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@Mieszkanka Elblążkowa - Dokładnie tak! Najlepiej krytykować… przykre…
Do moderacji
Odpowiedz
5
8