UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie jest aż takim problemem ze głosują urzędnicy bo w końcu stanowią również społeczność lokalną, problem w tym, że opiniują ich wnioski ich koledzy z departamentu w którym pracują, a to już pomijając etykę po prostu naruszenie i rzecz budząca i kontrowersje i zasadność oraz przejrzystość! ktoś raczej to ominął lub zaniedbał albo zwyczajnie nie myślał


Anuluj