UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląska Orkiestra Kameralna nie jest stricte częścią urzędu i sami sobie nie są wstanie czegoś takiego zaopiniować. Dlaczego mają nie starać się o dofinansowania swojego wydarzenia, zwłaszcza, że nie otrzymują na to ani złotówki. Dlaczego krytykowana jest więc próba poszukiwania pieniędzy? To wydarzenie ani razu nie otrzymało dofinansowania z BO, więc widocznie mieszkańcy uznali, że inne projekty są ciekawsze. I bardzo dobrze - głos mieszkańców jest najważniejszy. Dlaczego nie krytykuje Pan złożenia wniosku na „Święto Muzyki”? Ten projekt też został złożony przez urzędnika - aczkolwiek absolutnie nie widzę w tym nic złego - to świetne wydarzenie i zasługuje na dofinansowanie. Ale bądźmy sprawiedliwi…
Melomanka