UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To chyba dobrze że Rada Miejska daje dobry przykład. To ich zaangazowanie jest motorem napędowym dla mieszkańców. Większość radnych którzy złożyli projekty byli aktywni w tym zakresie przed wyborami! Nie ograniczajmy ludzi! Mają przestać działać - bo co bo są Radnymi? - teraz działają na 200% jako Radni i Mieszkańcy!

beatle