UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstyd -to powinien być w tych mieszkańcach, którzy tylko mają czas wypisywać nie fajne komentarze, a nie zrobili nic na rzecz mieszkańców. Nie wystarczy napisać projektu jeszcze trzeba zadbać o to aby glosami ten projekt przeszedł w głosowaniu. Nie bierze się to z leżenia i czekania na cud a z ciężkiej pracy, chodzenia od mieszkańcow do mieszkańców.
Mieszkanka Elblążkowa