Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
32
11
@Standardy pis - Ślepy czy po prostu niechcący nie zauważasz że tak jest od początku tego cyrku w rządzonym przez POdwladnych donalda
Do moderacji
Odpowiedz
17
12
@Standardy pis - Memy, memy, memy..... ot, lelek torat, powodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Standardy pis - Ludzie nie składacie wniosków, nie bierzecie udziału w głosowaniach ani w wyborach, aktywni jesteście tylko w komentarzach. Przelejcie tą moc negatywnej energii w cos pozytywnego to będzie z pożytkiem dla społeczeństwa i miasta, a więc i dla Was. A najbardziej to dziwią mnie ludzie, którzy mają negatywne zdanie o działalności urzędników, choć sami nie zrobili dla miasta nic co by zasługiwało na szczególną uwagę i podziw. Dziwię się że administrator nie usuwa hejterskich komentarzy. Mam w rodzinie ludzi pracujących w budżetówce i nikt z nich żadnym pociotkiem nie był. Dziwne to społeczeństwo, co by nasr.... na głowę ludziom, którzy im służą pracując w urzędach czy służbach mundurowych.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6