UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobry wieczór nie mogę się do końca zgodzić z komentarzami oraz całym artykułem …. Dzięki temu że znam panią Jolę Pękała mam do niej zaufanie bo z nie jednym budżetem zrealizowała inwestycje w naszej okolicy nie będąc jeszcze radną wobec tego idą z nią w ciemno. Wiem ile to kosztuje determinacji ile spotkań z mieszkańcami dyskusji, wyborów, cieszę się że dziś mamy taką radną która w 100%reprezentuje nas mieszkańców bo chyba taka jest rola radnych ? Czyż nie ? Lepiej nie tracić energii na wytykanie niedoskonałości a wziąć się do pracy i spróbować samemu podziałać na rzecz mieszkańców i później zabierać głos w danym temacie.
Mieszkanka Elblążkowa