A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
400 zł za ciepło to jak za darmo, normalnie to powinno być conajmniej 800 zł czyli z pół tony pelletu, ludzie chcą za darmo mieć ciepło
ja nie wiem jacy wy naiwni jesteście. sami dorośli ludzie i wam się wydaje, że władzy zależy na waszym interesie. boki zrywać. owieczka ma się dać łupić na każdym kroku w tym opresyjnym państwie i posłusznie wykonywać wszystkie polecenia i przestrzegać zakazów i nakazów. pesel ma tylko głosować w wyborach powszechnych i płacić podatki, najlepiej jak najwyższe.
nie to przegrali mieszkańcy !!!
drodzy mieszkańcy ale was zrobiono w ch..... ! ale sobie przeczekali niepewny czas i uderzyli w ludzi! ale cóż szansa była....
miały być obniżki o 20 procent ? o co tu chodzi?
A niby co mają do powiedzenia np. EPEC albo samorząd itp. ?Nic!Tu podziękujcie PISowi, a zwłaszcza p. Osrajtkowi, kaczorowi pinokiowi a na końcu p. minister Moskwie. Bo co ma do tego wróbel?on tak samo płaci jak wszyscy. Inna sprawa że jego dochody to nie dochody zwykłego Kowalskiego
Dlaczego grupa się rozwiązała? Do trzech razy sztuka. Niech wyciągną wnioski z porażki i pójdą na miasto do ludzi.
Proponuję wyjść przed ratusz, jak ci nieszczęśnicy w Piotrkowie Trybunalskim. Głosujący gremialnie na PIS lub PO, zdziwieni konsekwencjami swoich wyborów. Systematycznym grabieniem przez UE poprzez wymuszany zielony obłęd i równie systematycznym dojeniem przez bankrutujący PIS. Noga na nogę i popcorn, drogie plemiona :)
@wyborca bezpartyjnego partyjne - Miał też być pokój w Ukrainie, miało też być milion samochód elektrycznych i co. I niema. cxegi nie rozumiesz?
No tak Referendum zdechło to podwyżka (odżyła) ciekawe kto maczał w tym palce. Podejrzewam, że GRUBY kot z ferajną z UM w tym siedzi po uszy. No cóż, Elblążanie i nadaj jesteśmy dymani bez mydła a władza ma nas w d... bo znowu wy elblążanie mieliście referendum w D..