A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Za referendum - Nie ma takiej możliwości prawnej
Dziękujmy PiSowi za tą drożyznę!! Podziękujmy im w nadchodzących wyborach. Nigdy więcej!
@Błoto - Jak to? To co? Nie można już zorganizować nigdy referendum? :)
Lewactwo ryczy ze referendum nie potrzebne, macie czekac i sie przygladac temu co UM wyprawia. Elblążanie jak uśpione owce. Śpijcie spijcie niech was kukle pieką
Z czegoś to przyłączenie Ukrainy do Polski i spłatę ukraińskich długów trzeba sfinansować. Ciekawe jeszcze jak oni nam wytłumaczą, że to naziści byli dobry, a to Polacy byli źli.
Nie, tylko inwestycja w fuzję jądrową da gwarancję na tanią energię (docelowo darmową). Już w zeszłym roku udało się wyprodukować w ten sposób więcej energii, niż było potrzeba do jej stworzenia. Pisało o tym np. CNBC.
Kiedy ta technologia się rozpowszechni, Rosja gwałtownie straci na znaczeniu.
a Ty jełop i to wredny, jak to wytłumaczysz trollu?
@gagar - Tak, jasne tylko PIS nas ocali, tylko PIS na da, PIS nam opłaty zmniejszy, TYLKO OBIECA, na prawdę tylko ten PIS ns oszuka, jak nie oszukał jeszcze nikt. Naobiecuje i jak zwykle wydyma. Nowe referendum chcecie przegrać? Nadal stołki w porcie pachną z daleka?
Elbkąg to szczególny region, tylko komuchy albo liberałowie. Zacofanie jak na XXI wiek straszne.
A gdzie opinia towarzysza lubie. kefira? Czyżby wreszcie trafił do wariatkowa? Ty Teofil też się szykuj. Razem będzie wam raźniej.