UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję wyjść przed ratusz, jak ci nieszczęśnicy w Piotrkowie Trybunalskim. Głosujący gremialnie na PIS lub PO, zdziwieni konsekwencjami swoich wyborów. Systematycznym grabieniem przez UE poprzez wymuszany zielony obłęd i równie systematycznym dojeniem przez bankrutujący PIS. Noga na nogę i popcorn, drogie plemiona :)

hd

Anuluj