UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A niby co mają do powiedzenia np. EPEC albo samorząd itp. ?Nic!Tu podziękujcie PISowi, a zwłaszcza p. Osrajtkowi, kaczorowi pinokiowi a na końcu p. minister Moskwie. Bo co ma do tego wróbel?on tak samo płaci jak wszyscy. Inna sprawa że jego dochody to nie dochody zwykłego Kowalskiego