UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak Referendum zdechło to podwyżka (odżyła) ciekawe kto maczał w tym palce. Podejrzewam, że GRUBY kot z ferajną z UM w tym siedzi po uszy. No cóż, Elblążanie i nadaj jesteśmy dymani bez mydła a władza ma nas w d... bo znowu wy elblążanie mieliście referendum w D..
Cyryl 1234