UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja nie wiem jacy wy naiwni jesteście. sami dorośli ludzie i wam się wydaje, że władzy zależy na waszym interesie. boki zrywać. owieczka ma się dać łupić na każdym kroku w tym opresyjnym państwie i posłusznie wykonywać wszystkie polecenia i przestrzegać zakazów i nakazów. pesel ma tylko głosować w wyborach powszechnych i płacić podatki, najlepiej jak najwyższe.

Jacyna