UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niby co mają do powiedzenia np. EPEC albo samorząd itp. ?Nic!Tu podziękujcie PISowi, a zwłaszcza p. Osrajtkowi, kaczorowi pinokiowi a na końcu p. minister Moskwie. Bo co ma do tego wróbel?on tak samo płaci jak wszyscy. Inna sprawa że jego dochody to nie dochody zwykłego Kowalskiego


Anuluj