UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No tak Referendum zdechło to podwyżka (odżyła) ciekawe kto maczał w tym palce. Podejrzewam, że GRUBY kot z ferajną z UM w tym siedzi po uszy. No cóż, Elblążanie i nadaj jesteśmy dymani bez mydła a władza ma nas w d... bo znowu wy elblążanie mieliście referendum w D..
Cyryl 1234