UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak Referendum zdechło to podwyżka (odżyła) ciekawe kto maczał w tym palce. Podejrzewam, że GRUBY kot z ferajną z UM w tym siedzi po uszy. No cóż, Elblążanie i nadaj jesteśmy dymani bez mydła a władza ma nas w d... bo znowu wy elblążanie mieliście referendum w D..

Cyryl 1234