UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
400 zł za ciepło to jak za darmo, normalnie to powinno być conajmniej 800 zł czyli z pół tony pelletu, ludzie chcą za darmo mieć ciepło
Producent pelletu
400 zł za ciepło to jak za darmo, normalnie to powinno być conajmniej 800 zł czyli z pół tony pelletu, ludzie chcą za darmo mieć ciepło
Producent pelletu