UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

400 zł za ciepło to jak za darmo, normalnie to powinno być conajmniej 800 zł czyli z pół tony pelletu, ludzie chcą za darmo mieć ciepło

Producent pelletu

Anuluj