UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuję wyjść przed ratusz, jak ci nieszczęśnicy w Piotrkowie Trybunalskim. Głosujący gremialnie na PIS lub PO, zdziwieni konsekwencjami swoich wyborów. Systematycznym grabieniem przez UE poprzez wymuszany zielony obłęd i równie systematycznym dojeniem przez bankrutujący PIS. Noga na nogę i popcorn, drogie plemiona :)
hd