A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Za referendum - Trzecie jak liczyć nie potrafisz. Grupa referendalna się rozwiązała sama.
Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.
Brawo dla epec zapewne w porozumieniu z... zrobili ludzi w..... uja !
@TeofilSkorupa - ja bym Ci polecił dobrego doktora wariata... Państwo nas łupi, miliony dla Rydzyka, na propagandę, rozdawnictwo. Ostrołęka, obiecany milion aut elektrycznych, CPK i fura kasy, która już poszła dla zarządu - który nic nie zrobił. Pieniądze dla nierobów, Sasinowe miliony z poczty, rodziny polityków w spółkach, policyjne obstawy na miesięcznicach i Nowogrodzkiej - wszystko z naszych pieniędzy. Pieniędzy podatników. Gadają tylko, co to oni nie robią - a tymczasem chleb po 8 złotych i kaszanka po 20.Weź Ty Człowieku przejrzyj w końcu na oczy...
@TeofilSkorupa - Bo przez cały rok rąbał Polaków na niższej stawce windując marże do poziomu apogeum, czego Ty nie rozumiesz chory człowieku. Najtańsze paliwo jest na Malcie i w Bułgarii. Tego też nie potrafisz sobie sprawdzić.
@TeofilSkorupa - Ile Niemiec kupi litrów paliwa za godzinę pracy a ile Polak. Ogarnij się człowieku
Pisiory skąd wzięliście takiego "mędrca "jak podnóżek skorupa?
@Za referendum - chyba teraz referendum dot. odwołania sejmu i rządu?
@TeofilSkorupa - Orlen to się sprzedał jak tania dz Saudyjczykom. Najwięksi krzykacze w PiS na temat bandyckiej wyprzedaży firm mają do powiedzenia a giganta Lotos oddają jak za darmo. Tłumacząc to koniecznością, bo ropy nam nie będą sprzedawać. Chore. Na oczy to już chyba przejrzało społeczeństwo jakich darmozjadów wyprodukował PiS.
dlaczego i przez kogo zostało to utajnione??? czy to dlatego ze planowane było referendum? pytanie zasadnicze kto oszukał mieszkańców, kto brał w tym haniebnym procederze udział i zrobił to celowo! ta sytuacja wymaga wyjaśnienia opinii publicznej i tym razem w bajkę, że to wina pisu mało kto uwierzy! chyba tego tematu nie należy pozostawić bez medialnego echa!