Wybrany wątek opinii

Panie Rembelski teraz niech nie komentują i nie krytykują tylko płaczą i placą ! Mają co chcieli! Przeciez to bylo do przewidzenia! Brawo!
(2023.01.26)
Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.
(2023.01.26)
nie to przegrali mieszkańcy !!!
(2023.01.26)
Oczywiście pan Rembelski by rządził to ciepło byłoby za darmo :)
ADR (2023.01.27)
Powrót do komentarzy