Wybrany wątek opinii
Panie Rembelski teraz niech nie komentują i nie krytykują tylko płaczą i placą ! Mają co chcieli! Przeciez to bylo do przewidzenia! Brawo!
Do moderacji
Odpowiedz
45
34
Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.
Do moderacji
Odpowiedz
71
40
nie to przegrali mieszkańcy !!!
Do moderacji
Odpowiedz
24
2
Oczywiście pan Rembelski by rządził to ciepło byłoby za darmo :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
3