Wybrany wątek opinii

Właśnie dostałem naliczenie. Halo! Grupa refrendalna. Zróbice drugie podejście do referendum.
Za referendum (2023.01.26)
@Za referendum - Dokładnie najwyższy czas pogonić tych nieudaczników. Czy Elblążanie chcą się z nimi męczyć jeszcze tyle czasu. Tylko dobry komisarz ogarnie tą całą stajnie Augiasza.
TeofilSkorupa (2023.01.26)
@Za referendum - Trzecie jak liczyć nie potrafisz. Grupa referendalna się rozwiązała sama.
(2023.01.26)
@Za referendum - chyba teraz referendum dot. odwołania sejmu i rządu?
kkk (2023.01.26)
Dlaczego grupa się rozwiązała? Do trzech razy sztuka. Niech wyciągną wnioski z porażki i pójdą na miasto do ludzi.
Za referendum (2023.01.26)
@Za referendum - Nie ma takiej możliwości prawnej
Błoto (2023.01.26)
@Błoto - Jak to? To co? Nie można już zorganizować nigdy referendum? :)
Za referendum (2023.01.26)
@kkk - czytac ze zrozumienie nie potrafisz?
(2023.01.26)
@Za referendum - I myślisz że co zmieni referendum?! Nic! CO będzie nadal tak drogie, nikt tobie magicznie nie zmniejszy ceny. Co za gł. upi naród
Ploterek (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Szkoda że nie nikogo kto by panu otworzył oczy !!!!! Jak można być tak ślepym i g
Wściekły wyborca (2023.01.26)
@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum
Rozzalona (2023.01.27)
@Za referendum - Jeżeli nawet inni dojda do stolkiw, to i tak będzie to samo, a moze i gorzej.
098 (2023.01.28)
@TeofilSkorupa - Precz z cholernymi pisiorami.
(2023.01.29)
Powrót do komentarzy