Wybrany wątek opinii
Właśnie dostałem naliczenie. Halo! Grupa refrendalna. Zróbice drugie podejście do referendum.
Do moderacji
Odpowiedz
70
54
@Za referendum - Dokładnie najwyższy czas pogonić tych nieudaczników. Czy Elblążanie chcą się z nimi męczyć jeszcze tyle czasu. Tylko dobry komisarz ogarnie tą całą stajnie Augiasza.
Do moderacji
Odpowiedz
52
93
@Za referendum - Trzecie jak liczyć nie potrafisz. Grupa referendalna się rozwiązała sama.
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@Za referendum - chyba teraz referendum dot. odwołania sejmu i rządu?
Do moderacji
Odpowiedz
33
16
Dlaczego grupa się rozwiązała? Do trzech razy sztuka. Niech wyciągną wnioski z porażki i pójdą na miasto do ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
13
13
@Za referendum - Nie ma takiej możliwości prawnej
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Błoto - Jak to? To co? Nie można już zorganizować nigdy referendum? :)
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@kkk - czytac ze zrozumienie nie potrafisz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Za referendum - I myślisz że co zmieni referendum?! Nic! CO będzie nadal tak drogie, nikt tobie magicznie nie zmniejszy ceny. Co za gł. upi naród
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@TeofilSkorupa - Szkoda że nie nikogo kto by panu otworzył oczy !!!!! Jak można być tak ślepym i g
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Za referendum - Jeżeli nawet inni dojda do stolkiw, to i tak będzie to samo, a moze i gorzej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@TeofilSkorupa - Precz z cholernymi pisiorami.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2