UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja nie wiem jacy wy naiwni jesteście. sami dorośli ludzie i wam się wydaje, że władzy zależy na waszym interesie. boki zrywać. owieczka ma się dać łupić na każdym kroku w tym opresyjnym państwie i posłusznie wykonywać wszystkie polecenia i przestrzegać zakazów i nakazów. pesel ma tylko głosować w wyborach powszechnych i płacić podatki, najlepiej jak najwyższe.
Jacyna