49
20.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tanio sprzedam. .. .Elbląg cały Podpis- WICIA
Stańczyk Elbląski (2021.10.20)

info

3  
  1
Rada: pracuje w branzy energetycznej i podziele sie jedna rzecza: jezeli macie ogrzewanie na gaz to proponuje wymienic zrodlo ciepla lub sprzedac natychmias mieszkanie lub dom!!! zaraz bedziecie plakac. ..
dyr Szniecik (2021.10.20)

info

3  
  3
Na tej działce Mytych miał wybudować parking dla mieszkańców którym sprzedał wybudowane mieszkania. Przyległe osiedle miało być najpiękniejszym w Polsce, a wyszło jak wyszło. Japonia też miała być !
Zkj (2021.10.21)

info

5  
  1
Jest tyle wolnych lokali usługowych wystarczy przejechać się ul Hetmańską, nowy Regał Park ma powierzchnię na wynajem. Ale nie Wróblewski wszystko wyprzeda i robi betonowy Elbląg. Naprawdę jesteś tak łasy na te 840 tysięcy?? Zrobić jakiś mini park z wybiegiem dla psów jak tu ktoś dał pomysł. Żenada prezydent wstyd.
Hhhh (2021.10.21)

info

4  
  4
@pioan - Z całym szacunkiem, ale chyba cię pogięło. Na tej małej działce otoczonej blokami mieszkalnymi zajezdnia tramwajowa
(2021.10.21)
Przede wszystkim to się podpisz jak rzucasz obelgi. Teraz technologie pozwalają na doskonałe wygłuszenie hal, znacznie to lepsze niż hałas samochodów dostawców towarów o 4:00 AM czy śmieciarzy tuż pod oknami, a co do miejsca - wraz z obszarem obecnej pętli wystarczy; sztuką jest dobry projekt i upakowanie jak w pudełeczku takiego depot. Zobacz sobie przedwojenne zdjęcia sat. spalonej przez Rosjan i nie odbudowanej zajezdni TE przy ul. Szpitalnej w samym centrum Nowego Miasta, jak tam to było poukładane.
pioan (2021.10.21)
WRÓBLEWSKI ZAROBI???? tam Gintowt mieszkał, ta sama opcja takiego g.. jak w Elblągu to nigdzie nie ma! Elblązanie jeżdza do Ostródy Malborka żeby wydać pieniądze z bonu turystycznego bo w w tym g.. nic nie ma.
(2021.10.21)
Następna Biedronka czy Lidl
korona (2021.10.21)
@korona - żebyś miał gdzie piwo tanie kupować i pisać swoje hejty
wibra (2021.10.21)
to prawda, mamy najgorszego prezydenta w historii, nierób i leser, a najgorsze jest to że zmarnował dwie kadencje, a wcześniej był naczelnikiem strategii rozwoju miasta - o zgrozo!
(2021.10.21)