UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rada: pracuje w branzy energetycznej i podziele sie jedna rzecza: jezeli macie ogrzewanie na gaz to proponuje wymienic zrodlo ciepla lub sprzedac natychmias mieszkanie lub dom!!! zaraz bedziecie plakac. ..

dyr Szniecik