UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WRÓBLEWSKI ZAROBI???? tam Gintowt mieszkał, ta sama opcja takiego g.. jak w Elblągu to nigdzie nie ma! Elblązanie jeżdza do Ostródy Malborka żeby wydać pieniądze z bonu turystycznego bo w w tym g.. nic nie ma.