A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W sumie skoro ludzie zrobili z tego sralnie dla psów to powinno zrobić tam taka jak na dolince.
Idealnie pasuje w tym miejscu BIEDRONKA a może ALDI czy LIDL ?
Miasto - Szanowni Państwo Urzedniki dajta sobie spokój z kolejnymi budynkami pod usługi. Nikt już tej powierzchni nie potrzebuje, na kazdym parterze nowego bloku widzimy napisy - Wynajme / Sprzedam. , a na samej Starówce jest kilkadziesiąt lokali do wziecia, tylko brak chętnych. Panowie w Ratuszu wróćcie na ziemię.
Mógłby być park z wybiegiem dla psów, ławki, więcej zieleni w tej betonozie miasta, ale nie. .. sprzedać i najlepiej postawić kolejny market! Czy ktoś w tym urzędzie myśli o mieszkańcach? Czy tak trudno stworzyć przestrzeń do wypoczynku? Znając życie kolejna patodeweloperka tam powstanie lub inny market.
Wszystko wyprzedawać i wyprzedawać. Są różne departamenty, ludzie tam zatrudnieni. pomyślcie.
Umiesz czytać to czytaj rozumnie
PB Mytych, dziękuję, już po przetargu
Ten teren, scalony wraz z obecną techniczną pętlą tramwaju przy Obrońców Pokoju - idealnie nadawałby się na drugą zajezdnię tramwajową - zamiast - od wielu lat planowanej, a wciąż niezrealizowanej inwestycji TE przy ul. Fromborskiej (na ogrodach ROD Tramwajarz). Powierzchni usługowych (czytaj: sklepy, zwłaszcza wielkopowierzchniowe)w okolicy jest tak wystarczająco dużo, że nawet niektóre sklepy tutaj znalazły nowe inne zastosowanie (siłownie, fitness). W razie potrzeby istniejący obok pawilon handlowy można też przebudować lub rozbudować. A innego tak dogodnie wręcz strategicznie zlokalizowanego terenu pod zajezdnię - w tym obszarze miasta - brak. Zwłaszcza bliskość głównej magistrali wzdłuż Dąbka jest tu ważnym argumentem (vide casus Olsztyna, jak fatalna jest tam lokalizacja zajezdni, a to przecież był nowy projekt!).
idealna działka pod nowy kościół - Zawada to ogromne osiedle a tylko 3 świątynie w okolicy? Dać za 1 zł + VAT diecezyji naszej a łyknie jak pelikan rybkę. I powstanie może ładny kościół z nowych materiałów wyróżniający sie niespotykaną architekturą z wykończeniem najlepszych materiałów budowlanych - coś ala Licheń!!
A co bedzie sie budowac przy obecnej petli tramwajowej na Ogolnej? Wycieto w pień wszystkie drzewa na pokaznej działce. Parking obok juz od maja nie jest dostepny.