UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest tyle wolnych lokali usługowych wystarczy przejechać się ul Hetmańską, nowy Regał Park ma powierzchnię na wynajem. Ale nie Wróblewski wszystko wyprzeda i robi betonowy Elbląg. Naprawdę jesteś tak łasy na te 840 tysięcy?? Zrobić jakiś mini park z wybiegiem dla psów jak tu ktoś dał pomysł. Żenada prezydent wstyd.

Hhhh

Anuluj