Wybrany wątek opinii

Ten teren, scalony wraz z obecną techniczną pętlą tramwaju przy Obrońców Pokoju - idealnie nadawałby się na drugą zajezdnię tramwajową - zamiast - od wielu lat planowanej, a wciąż niezrealizowanej inwestycji TE przy ul. Fromborskiej (na ogrodach ROD Tramwajarz). Powierzchni usługowych (czytaj: sklepy, zwłaszcza wielkopowierzchniowe)w okolicy jest tak wystarczająco dużo, że nawet niektóre sklepy tutaj znalazły nowe inne zastosowanie (siłownie, fitness). W razie potrzeby istniejący obok pawilon handlowy można też przebudować lub rozbudować. A innego tak dogodnie wręcz strategicznie zlokalizowanego terenu pod zajezdnię - w tym obszarze miasta - brak. Zwłaszcza bliskość głównej magistrali wzdłuż Dąbka jest tu ważnym argumentem (vide casus Olsztyna, jak fatalna jest tam lokalizacja zajezdni, a to przecież był nowy projekt!).
pioan (2021.10.20)
@pioan - Z całym szacunkiem, ale chyba cię pogięło. Na tej małej działce otoczonej blokami mieszkalnymi zajezdnia tramwajowa
(2021.10.21)
Przede wszystkim to się podpisz jak rzucasz obelgi. Teraz technologie pozwalają na doskonałe wygłuszenie hal, znacznie to lepsze niż hałas samochodów dostawców towarów o 4:00 AM czy śmieciarzy tuż pod oknami, a co do miejsca - wraz z obszarem obecnej pętli wystarczy; sztuką jest dobry projekt i upakowanie jak w pudełeczku takiego depot. Zobacz sobie przedwojenne zdjęcia sat. spalonej przez Rosjan i nie odbudowanej zajezdni TE przy ul. Szpitalnej w samym centrum Nowego Miasta, jak tam to było poukładane.
pioan (2021.10.21)
@pioan - Bujasz w obłokach gościu. Mylą ci się epoki, rzeczywistość z teoriami z przed dziesiecioleci a miejsca o którym mowa to chyba kompletnie nie kojarzysz. Może zakłady mięsne na dachu Biedronki upakowane jak w pudełeczku. Sztuką jest dobry projekt ? Obudż sie.
(2021.10.21)
A ty się najpierw podpisz - fajnie się hejtuje anonimowo, co nie?
pioan (2021.10.21)
@pioan - A to jest podpis. .. to jest nieanonimowa. ..
(2021.10.22)
@pioan - Pioan. .. .to skrót od Piotrek Analny. .. . .. To Cię już znamy
(2021.10.22)
Własnie złozyłem wniosek o twój adres IP. Już bym się zaczął zastanawiać na twoim miejscu, na ile jeszcze w szkalowaniu ludzi możesz bezkarnie się posunąć, zamiast o meritum czyli działce. ..
pioan (2021.10.22)
To dzięki takim pożytecznym idiotom jak Ty, którzy zamiast meritum sprawy zajmują się - z przeproszeniem analem - Harley at consortem mogą przepychać kolejne myjnie, sprzedawać pazerniakom grunty pod super i hipermarkety gdzie popadnie, a nawet zamiast (Biedronka w miejsce zburzonego Postępu), czy wytyczać ulice przez cenny las, pomimo protestu kilku tysięcy ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Więc kto tu tak naprawdę daje ciała?
pioan (2021.10.23)
Powrót do komentarzy