Wybrany wątek opinii
Ten teren, scalony wraz z obecną techniczną pętlą tramwaju przy Obrońców Pokoju - idealnie nadawałby się na drugą zajezdnię tramwajową - zamiast - od wielu lat planowanej, a wciąż niezrealizowanej inwestycji TE przy ul. Fromborskiej (na ogrodach ROD Tramwajarz). Powierzchni usługowych (czytaj: sklepy, zwłaszcza wielkopowierzchniowe)w okolicy jest tak wystarczająco dużo, że nawet niektóre sklepy tutaj znalazły nowe inne zastosowanie (siłownie, fitness). W razie potrzeby istniejący obok pawilon handlowy można też przebudować lub rozbudować. A innego tak dogodnie wręcz strategicznie zlokalizowanego terenu pod zajezdnię - w tym obszarze miasta - brak. Zwłaszcza bliskość głównej magistrali wzdłuż Dąbka jest tu ważnym argumentem (vide casus Olsztyna, jak fatalna jest tam lokalizacja zajezdni, a to przecież był nowy projekt!).
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@pioan - Z całym szacunkiem, ale chyba cię pogięło. Na tej małej działce otoczonej blokami mieszkalnymi zajezdnia tramwajowa
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Przede wszystkim to się podpisz jak rzucasz obelgi. Teraz technologie pozwalają na doskonałe wygłuszenie hal, znacznie to lepsze niż hałas samochodów dostawców towarów o 4:00 AM czy śmieciarzy tuż pod oknami, a co do miejsca - wraz z obszarem obecnej pętli wystarczy; sztuką jest dobry projekt i upakowanie jak w pudełeczku takiego depot. Zobacz sobie przedwojenne zdjęcia sat. spalonej przez Rosjan i nie odbudowanej zajezdni TE przy ul. Szpitalnej w samym centrum Nowego Miasta, jak tam to było poukładane.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@pioan - Bujasz w obłokach gościu. Mylą ci się epoki, rzeczywistość z teoriami z przed dziesiecioleci a miejsca o którym mowa to chyba kompletnie nie kojarzysz. Może zakłady mięsne na dachu Biedronki upakowane jak w pudełeczku. Sztuką jest dobry projekt ? Obudż sie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A ty się najpierw podpisz - fajnie się hejtuje anonimowo, co nie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@pioan - A to jest podpis. .. to jest nieanonimowa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@pioan - Pioan. .. .to skrót od Piotrek Analny. ..
. .. To Cię już znamy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Własnie złozyłem wniosek o twój adres IP. Już bym się zaczął zastanawiać na twoim miejscu, na ile jeszcze w szkalowaniu ludzi możesz bezkarnie się posunąć, zamiast o meritum czyli działce. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
To dzięki takim pożytecznym idiotom jak Ty, którzy zamiast meritum sprawy zajmują się - z przeproszeniem analem - Harley at consortem mogą przepychać kolejne myjnie, sprzedawać pazerniakom grunty pod super i hipermarkety gdzie popadnie, a nawet zamiast (Biedronka w miejsce zburzonego Postępu), czy wytyczać ulice przez cenny las, pomimo protestu kilku tysięcy ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Więc kto tu tak naprawdę daje ciała?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0