Wybrany wątek opinii

WRÓBLEWSKI ZAROBI???? tam Gintowt mieszkał, ta sama opcja takiego g.. jak w Elblągu to nigdzie nie ma! Elblązanie jeżdza do Ostródy Malborka żeby wydać pieniądze z bonu turystycznego bo w w tym g.. nic nie ma.
(2021.10.21)
to prawda, mamy najgorszego prezydenta w historii, nierób i leser, a najgorsze jest to że zmarnował dwie kadencje, a wcześniej był naczelnikiem strategii rozwoju miasta - o zgrozo!
(2021.10.21)
Powrót do komentarzy