UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rada: pracuje w branzy energetycznej i podziele sie jedna rzecza: jezeli macie ogrzewanie na gaz to proponuje wymienic zrodlo ciepla lub sprzedac natychmias mieszkanie lub dom!!! zaraz bedziecie plakac. ..

dyr Szniecik

Anuluj