UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rada: pracuje w branzy energetycznej i podziele sie jedna rzecza: jezeli macie ogrzewanie na gaz to proponuje wymienic zrodlo ciepla lub sprzedac natychmias mieszkanie lub dom!!! zaraz bedziecie plakac. ..
dyr Szniecik