UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przede wszystkim to się podpisz jak rzucasz obelgi. Teraz technologie pozwalają na doskonałe wygłuszenie hal, znacznie to lepsze niż hałas samochodów dostawców towarów o 4:00 AM czy śmieciarzy tuż pod oknami, a co do miejsca - wraz z obszarem obecnej pętli wystarczy; sztuką jest dobry projekt i upakowanie jak w pudełeczku takiego depot. Zobacz sobie przedwojenne zdjęcia sat. spalonej przez Rosjan i nie odbudowanej zajezdni TE przy ul. Szpitalnej w samym centrum Nowego Miasta, jak tam to było poukładane.

pioan