UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to prawda, mamy najgorszego prezydenta w historii, nierób i leser, a najgorsze jest to że zmarnował dwie kadencje, a wcześniej był naczelnikiem strategii rozwoju miasta - o zgrozo!
to prawda, mamy najgorszego prezydenta w historii, nierób i leser, a najgorsze jest to że zmarnował dwie kadencje, a wcześniej był naczelnikiem strategii rozwoju miasta - o zgrozo!