UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to prawda, mamy najgorszego prezydenta w historii, nierób i leser, a najgorsze jest to że zmarnował dwie kadencje, a wcześniej był naczelnikiem strategii rozwoju miasta - o zgrozo!


Anuluj