UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przede wszystkim to się podpisz jak rzucasz obelgi. Teraz technologie pozwalają na doskonałe wygłuszenie hal, znacznie to lepsze niż hałas samochodów dostawców towarów o 4:00 AM czy śmieciarzy tuż pod oknami, a co do miejsca - wraz z obszarem obecnej pętli wystarczy; sztuką jest dobry projekt i upakowanie jak w pudełeczku takiego depot. Zobacz sobie przedwojenne zdjęcia sat. spalonej przez Rosjan i nie odbudowanej zajezdni TE przy ul. Szpitalnej w samym centrum Nowego Miasta, jak tam to było poukładane.
pioan