UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest tyle wolnych lokali usługowych wystarczy przejechać się ul Hetmańską, nowy Regał Park ma powierzchnię na wynajem. Ale nie Wróblewski wszystko wyprzeda i robi betonowy Elbląg. Naprawdę jesteś tak łasy na te 840 tysięcy?? Zrobić jakiś mini park z wybiegiem dla psów jak tu ktoś dał pomysł. Żenada prezydent wstyd.
Hhhh