UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WRÓBLEWSKI ZAROBI???? tam Gintowt mieszkał, ta sama opcja takiego g.. jak w Elblągu to nigdzie nie ma! Elblązanie jeżdza do Ostródy Malborka żeby wydać pieniądze z bonu turystycznego bo w w tym g.. nic nie ma.