A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szkoda że pan Leonard K. poseł siedzący nad JK nie chce startować bo jest w sejmie a on by był dobrym prezydentem
@pioan - Bujasz w obłokach gościu. Mylą ci się epoki, rzeczywistość z teoriami z przed dziesiecioleci a miejsca o którym mowa to chyba kompletnie nie kojarzysz. Może zakłady mięsne na dachu Biedronki upakowane jak w pudełeczku. Sztuką jest dobry projekt ? Obudż sie.
A ty się najpierw podpisz - fajnie się hejtuje anonimowo, co nie?
.. .. napisał anonim piłam dla którego poglądy inne niż jego własne są hejtem.
@pioan - A to jest podpis. .. to jest nieanonimowa. ..
@pioan - Pioan. .. .to skrót od Piotrek Analny. ..
. .. To Cię już znamy
Własnie złozyłem wniosek o twój adres IP. Już bym się zaczął zastanawiać na twoim miejscu, na ile jeszcze w szkalowaniu ludzi możesz bezkarnie się posunąć, zamiast o meritum czyli działce. ..
To dzięki takim pożytecznym idiotom jak Ty, którzy zamiast meritum sprawy zajmują się - z przeproszeniem analem - Harley at consortem mogą przepychać kolejne myjnie, sprzedawać pazerniakom grunty pod super i hipermarkety gdzie popadnie, a nawet zamiast (Biedronka w miejsce zburzonego Postępu), czy wytyczać ulice przez cenny las, pomimo protestu kilku tysięcy ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Więc kto tu tak naprawdę daje ciała?
Kundli w parku nie potrzebujemy. !!!!!