49
20.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda że pan Leonard K. poseł siedzący nad JK nie chce startować bo jest w sejmie a on by był dobrym prezydentem
wibra (2021.10.21)

info

1  
  4
@pioan - Bujasz w obłokach gościu. Mylą ci się epoki, rzeczywistość z teoriami z przed dziesiecioleci a miejsca o którym mowa to chyba kompletnie nie kojarzysz. Może zakłady mięsne na dachu Biedronki upakowane jak w pudełeczku. Sztuką jest dobry projekt ? Obudż sie.
(2021.10.21)
A ty się najpierw podpisz - fajnie się hejtuje anonimowo, co nie?
pioan (2021.10.21)
.. .. napisał anonim piłam dla którego poglądy inne niż jego własne są hejtem.
(2021.10.21)

info

3  
  2
@pioan - A to jest podpis. .. to jest nieanonimowa. ..
(2021.10.22)
@pioan - Pioan. .. .to skrót od Piotrek Analny. .. . .. To Cię już znamy
(2021.10.22)
Własnie złozyłem wniosek o twój adres IP. Już bym się zaczął zastanawiać na twoim miejscu, na ile jeszcze w szkalowaniu ludzi możesz bezkarnie się posunąć, zamiast o meritum czyli działce. ..
pioan (2021.10.22)
To dzięki takim pożytecznym idiotom jak Ty, którzy zamiast meritum sprawy zajmują się - z przeproszeniem analem - Harley at consortem mogą przepychać kolejne myjnie, sprzedawać pazerniakom grunty pod super i hipermarkety gdzie popadnie, a nawet zamiast (Biedronka w miejsce zburzonego Postępu), czy wytyczać ulice przez cenny las, pomimo protestu kilku tysięcy ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Więc kto tu tak naprawdę daje ciała?
pioan (2021.10.23)
Kundli w parku nie potrzebujemy. !!!!!
Jas39 (2021.10.24)