UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@niechceunikalnegopodpisu - Bez sensu jest robienie z linii kolejowej ścieżki rowerowej, kiedy wiadomo że kolej będzie rozwijana w całej Europie w kolejnych latach. Zaoranie kolei byłoby wg mnie katastrofalną decyzją dla regionu, ścieżkę można postawić obok
Arturr