Wybrany wątek opinii
dlatego taki marazm z koleją nadzalewową bo mamy lenia prezydenta Wróblewskiego nic ale to zupełnie nic nie robi dla mieszkańców, tylko śmietniki na nakrętki otwiera, wstyd mi za niego i jego zero rezultatów p. i. erdz. e. nia tyle lat w stołek
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
I kolumbaria.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0