Wybrany wątek opinii

dlatego taki marazm z koleją nadzalewową bo mamy lenia prezydenta Wróblewskiego nic ale to zupełnie nic nie robi dla mieszkańców, tylko śmietniki na nakrętki otwiera, wstyd mi za niego i jego zero rezultatów p. i. erdz. e. nia tyle lat w stołek
(2021.09.27)
I kolumbaria.
(2021.09.28)
Powrót do komentarzy