UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to władze powinien się wstydzić, że nie reaktywuje prawdziwej Kolei Nadzalewowej. .
poinformowany
A moim zdaniem to władze powinien się wstydzić, że nie reaktywuje prawdziwej Kolei Nadzalewowej. .
poinformowany