UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop dla warszawiaków to może być ekstra biznes. Dziwię się że lokalni biznesmeni się tym nie zainteresowali. Bardzo się dziwię.
Przekop dla warszawiaków to może być ekstra biznes. Dziwię się że lokalni biznesmeni się tym nie zainteresowali. Bardzo się dziwię.